Ceny strzyżenia psów

Ceny strzyżenia psów bardzo często są podobne do ceny strzyżenia ludzi. Mało tego, te ceny bardzo często wyglądają tak, jak w najlepszych salonach przeznaczonych dla osób majętnych. Wszystko to jest za sprawą faktu, że strzyżenie psów i jest dość trudną czynnością. Psi fryzjer musi mieć doskonały kontakt z psem i musi naprawdę potrafić wykonywać swoją pracę w odpowiedni sposób, by strzyżenie przebiegło prawidłowo.

Mało tego, niekiedy psy boją się lub są agresywne i problematyczne, więc strzyżenie trwa bardzo długo i analogicznie fryzjer musi naliczyć koszt w stosunku do czasu, w jakim trwa taka usługa. Z uwagi na to jednak, że nie może wyceniać usługi drożej dlatego, że dany pies był niegrzeczny i nie dał się ostrzyc, z reguły wszystkie ceny są ustawione tak wysoko, jak by dana usługa była wykonywana właśnie w trudnych warunkach i na psie, który nie chce współpracować.

Fryzjer dla psów stara się traktować psy z należytym szacunkiem i być bardzo ostrożnym w tym, co robi. Wiele czynności wykonywanych jest bardzo długo, a to generuje po prostu czas potrzebny na tę usługę. Koszt około 200 zł możliwy jest tylko w przypadku bardzo malutkich psów, które nie mają zbyt dużo sierści. W przypadku wszystkich większych psów z reguły strzyżenie kosztuje od 300 do 500 zł. Osoby, które regularnie korzystają z usług danego psiego fryzjera mogą liczyć na zniżki i wtedy strzyżenie jest około 20 czy 30% tańsze. Jednak trzeba być przygotowanym na to, że ta fryzjer dla psów Warszawa będzie się jednak cenił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *